نقش زنان در سیاست های کلان کشور

به گزارش وبلاگ نامه، خبرنگاران/لرستان مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان با اشاره به نقش مهم زنان در سیاست های کلان کشور، گفت: یکی از وظایف مهم زنان در جامعه اسلامی تحکیم بنیان خانواده و تربیت نسل است.

نقش زنان در سیاست های کلان کشور

ناهید پرویزپور امروز در همایش نقش بانوان در انقلاب اسلامی با گرامی داشت دهه فجر، با اشاره به نام گذاری پنجمین روز از دهه فجر با نام سبک زندگی ایرانی اسلامی، اعتلای منزلت زن و تحکیم بنیاد خانواده، اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب های متفاوتی به وقوع پیوسته است، اما بسیاری از آن ها در طول زمان دستخوش تغییراتی شدند، این در حالی بوده که رمز ماندگاری و پایداری انقلاب اسلامی در مردمی بودن آن است.

وی با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی برای مردم و این که زنان سهم بیشتر و مهم تری از وقوع انقلاب دارند، چراکه انقلاب اسلامی صندلی و منزلت اصلی و از دست رفته زنان را بازگرداند، افزود: انقلاب اسلامی با کرامت بخشی به زن مسلمان ایرانی، زمینه حضور و مشارکت های اجتماعی و سیاسی این قشر از جامعه را فراهم آورد.

پرویزپور با بیان این که در حال حاضر زنان نقش مهمی در سیاست های کلان کشور دارند، گفت: انقلاب اسلامی با اعتمادبخشی و ایجاد فرصت های برابر آموزشی و اجرای عدالت اجتماعی برای زنان موجب شد زنان حضور تأثیرگذاری در مناسبت ها و سیاست های کشور داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان اعلام کرد: یکی از وظایف مهم زنان در جامعه اسلامی تحکیم بنیان خانواده و تربیت نسل است، از این رو امروز وظیفه ما زنان است که ضمن تقویت نسل، پایه های اعتقادی و تربیت نسل را بیش از پیش محکم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نقش زنان در سیاست های کلان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش زنان در سیاست های کلان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید