یک سوم آمریکایی ها به تعطیلات مجازی می فرایند

به گزارش وبلاگ نامه به نقل از زددی نت، آنالیز مؤسسه گیرهانگری نشان می دهد حدود یک سوم مردم آمریکا در هفته های آینده از محل زندگی خود تکان نخواهند خورد و با استفاده از فناوری های پیشرفته ارتباطی با اعضای خانواده و نزدیکان خود در دیگر نقاط آمریکا در تماس خواهند بود.

یک سوم آمریکایی ها به تعطیلات مجازی می فرایند

اگر تا پیش از این اپلیکیشن هایی مانند اسکایپ، فیس تایم، وی چت ارتباطات از راه دور را تسهیل نموده بود، حالا از راه رسیدن هدست های واقعیت مجازی می تواند به این ارتباطات صوتی، جنبه ای بصری و ملموس ببخشد و آنها را جذاب تر از گذشته کند.

تحقیق مذکور که به وسیله مصاحبه با بیش از 3000 آمریکایی اجرا شده، نشان می دهد حدود 37 درصد از امریکایی ها در کریسمس سال جاری تعطیلات خود را به صورت مجازی سپری می نمایند. دوری راه، گرانی بلیط، شلوغی جاده ها و فرودگاه ها و گرفتاری های شغلی و خانوادگی از جمله عوامل این تصمیم گیری بوده است.

از سوی دیگر باید توجه داشت متوسط مدت زمان صرف شده توسط افرادی که تصمیم دارند به صورت زمینی به ملاقات اعضای خانواده و اقوام در نقاط دیگر امریکا بروند، حدود سه ساعت است. به بیان دیگر افرادی که با محل زندگی اقوام و اعضای خانواده خود فاصله زیادتری دارند بیشتر به ملاقات آنها به صورت مجازی تمایل نشان می دهند.

در مجموع 27 درصد پاسخ دهندگان دوری راه را عامل ملاقات مجازی با اعضای خانواده و اقوام دانسته اند، 19 درصد به هزینه بالای سفر و 18 درصد به تمایل به استراحت شخصی و خلوت کردن با خود اشاره نموده اند. 12 درصد هم گفته اند حتی در تعطیلات کریسمس نمی توانند شغلشان را ترک نمایند.

83 درصد افراد شرکت نماینده در این تحقیق هم گفته اند اگر در ایام کریسمس به شدت احساس تنهایی نمایند، در نهایت از همسایه خود می خواهند تا به خانه شان بیایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "یک سوم آمریکایی ها به تعطیلات مجازی می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سوم آمریکایی ها به تعطیلات مجازی می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید