فتح الله زاده: احساسم مثل روز اولی است که به استقلال آمدم، محرومیت احتمالی استقلال تا بیستم اسفند ماه

به گزارش وبلاگ نامه، من همین الان که به باشگاه آمدم به من گفتند یکی از این بدهی ها به شکلی است که اگر تا بیستم آن را پرداخت نکنیم از جابجایی محروم خواهی شد. مبلغی حدود دو میلیارد تومان فقط برای یکی از طلبکاران است. تاکید می کنم مسائل زیاد است ولی باید بنشینیم و این مسائل را حل کنیم.

فتح الله زاده: احساسم مثل روز اولی است که به استقلال آمدم، محرومیت احتمالی استقلال تا بیستم اسفند ماه

سرپرست استقلال گفت: احساس امروز من همان احساسی است که بار اول به باشگاه آمدم.

به گزارش فارس، علی فتح الله زاده بعد از حضور در باشگاه استقلال و آغاز به کارش در این مجموعه گفت: خدا را سپاس می گویم عمر دوباره ای داد تا در خدمت تیم محبوبم باشم. احساس من همان احساسی است که بار اول به اینجا آمدم.

وی افزود: چند سال است به دنبال ستاره می گردیم. امیدوارم خدا این توفیق را بدهد که بتوانم همانطور که به هواداران قول دادم در یک برنامه سه ساله ستاره سوم را کسب کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص بدهی های سنگین باشگاه استقلال و تفاوت این دوره از کارش با دوره های گذشته گفت: در جریان بخشی از بدهی ها هستیم و برخی را هم دوستان گزارش کردند. بدهی همیشه بوده و الان هم بدهی سنگین وجود دارد. باید زمانبندی کنیم تا بدهی خارجی ها را پرداخت کرده و به شکلی برنامه ریزی کنیم که انشاالله به مشکل نخوریم.

فتح الله زاده در پاسخ به این سؤال که آیا با فرهاد مجیدی جلسه داشته یا خیر، گفت: من امروز اولین روزی است که به باشگاه آمده ام ولی اگر فرصت شوم بعد از ظهر امروز یا نهایتا فردا جلسه ای را با مجیدی و سرپرست تیم برگزار خواهم کرد تا اگر مسئله ای وجود دارد آن را رفع و رجوع کنیم.

وی در خصوص اعتراض باشگاه ها به برگزاری مسابقات لیگ گفت: همه مدیران محترم باشگاه ها و دست اندرکاران ورزش اذعان می کنند که چون این ویروس فراگیری بالایی دارد بازیکنان هم در معرض خطر قرار دارند چون آنها روبوسی می کنند و دست می دهند. همین مسئله ممکن است باعث شود تا کشور دچار یک آلودگی وحشتناک شود. به نظرم هم باید مدتی لیگ را تعطیل کنیم تا وزارت بهداشت بتواند روی امور مسلط باشد و سپس مسابقات را ادامه دهیم.

سرپرست استقلال در خصوص بدهی باشگاه به بازیکنانی نظیر ایسما، منشا و ... مطرح نمود: من همین الان که به باشگاه آمدم به من گفتند یکی از این بدهی ها به شکلی است که اگر تا بیستم آن را پرداخت نکنیم از جابجایی محروم خواهی شد. مبلغی حدود دو میلیارد تومان فقط برای یکی از طلبکاران است. تاکید می کنم مسائل زیاد است ولی باید بنشینیم و این مسائل را حل کنیم.

فتح الله زاده با اشاره به شکافی که بین مدیران باشگاه به وجود آمده است، گفت: وقتی اختلافی وجود دارد، اینها نباید به بیرون منتقل شود. این مسائل اختلافات درون خانوادگی است و امیدوارم دور هم بنشینیم و این مسائل را حل کنیم. سعی من این است که اتحاد و همدلی به وجود بیاید.

منبع: عصر ایران

به "فتح الله زاده: احساسم مثل روز اولی است که به استقلال آمدم، محرومیت احتمالی استقلال تا بیستم اسفند ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: احساسم مثل روز اولی است که به استقلال آمدم، محرومیت احتمالی استقلال تا بیستم اسفند ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید