پسر ترامپ: دموکرات ها دوست دارند کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد

به گزارش وبلاگ نامه، پسر رئیس جمهور آمریکا امروز جمعه در مصاحبه ای مدعی شده سیاستمداران دموکرات امیدوارند کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد.

پسر ترامپ: دموکرات ها دوست دارند کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ نامه، دونالد ترامپ جونیور، فرزند ارشد رئیس جمهور آمریکا امروز جمعه دموکرات ها امیدوارند ویروس کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد.

ترمپ جونیور امروز جمعه (9 اسفندماه) در مصاحبه با فاکس اند فرندز مدعی شد که کنندگان دموکرات قصد دارند از بحران ایجاد شده بر سر ویروس کرونا برای ضربه زدن به پدرش، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا استفاده کنند.

وی گفت: دموکرات ها ظاهراً امیدوارند که کرونا اینجا بیاید و میلیون ها نفر را بکشند تا بتوانند به سیر پیروزی های دونالد ترامپ انتها دهند.

یک کننده دموکرات کنگره آمریکا بعد از این سخنان ترامپ جونیور در مصاحبه با ام اس ان بی سی واکنش تندی به آن نشان داد.

جان جرمندی، کننده ایالت کالیفرنیا در مجلس کنندگان آمریکا در پاسخ به سوال مجری ام اس ان بی سی درباره اینکه چه نظری درباره این سخنان پسر رئیس جمهور آمریکا دارد گفت: وقتی که این حرف ها را می زند نباید نزدیک من باشد، چون حسابی دعوایمان خواهد شد. این حرف ها، شوکه کننده هستند.

در روزهای گذشته عدم آمادگی دولت ترامپ برای مقابله با ویروس کرونا به شدت مورد انتقاد محافل سیاسی در این کشور به ویژه سیاستمداران حزب دموکرات قرار گرفته است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس کنندگان آمریکا روز چهارشنبه (7 اسفند) پاسخ دولت آمریکا به بیماری کرونا را خجالت آور و کم رمق توصیف کرد.

ترامپ برای مقابله با این ویروس مرگبار 2.5 میلیارد دلار بودجه درخواست کرده، اما کنندگان دموکرات گفته اند محافظت از آمریکایی ها در برابر کرونا نیازمند 8.5 میلیارد دلار بودجه خواهد بود.

نانسی پلوسی گفت: [پاسخ ترامپ به کرونا] خجالت آور است. او حالا پیشنهادی را مطرح کرده که برای مقابله با این ویروس بسیار ضعیت و کم رمق است. ما برای ایبولا 5 میلیارد دلار هزینه کردیم.

او در ادامه گفت: او کار را بسیار دیر و کم رمق شروع کرده است. جای امیدواری است که می توانیم این فوت وقت را جبران کنیم ولی لازم است آدم های حرفه ای و منابع کافی داشته باشیم و برای مردمی که به کشورمان برمی گردند از تاکتیک های هراس استفاده نکنیم.

پیش از این سایر کنندگان کنگره آمریکا هم سیاست های ترامپ برای مقابله با کرونا را مورد انتقاد قرار داده بود.

به عنوان مثال، میت رامنی، کننده جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا یک روز قبل تر (سه شنبه 6 اسفند) گفته که کشورش آمادگی مناسبی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ندارد.

رامنی در جلسه ای پشت درهای بسته در کنگره از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بابت کوچک نمایی نگرانی ها درباره شیوع این بیماری انتقاد کرد.

ترامپ در دهلی نو به وبلاگ نامه گفته بود که اوضاع این بیماری در آمریکا تحت کنترل است و این بیماری، مسئله ای است که به زودی رفع خواهد شد.

میت رامنی که عضو کمیته بهداشت، آموزش و کار مجلس سنای آمریکا است گفت دولت آمریکا اقدامات کافی را برای آماده شدن جهت مقابله با شیوع این بیماری انجام نداده است.

او گفت: من از اینکه ما چه اندازه برای همه گیری این بیماری هم از لحاظ تجهیزات ایمنی و هم از لحاظ دستگاه های پزشکی برای کمک به مبتلایان آمادگی داریم، مأیوس هستم.

رامنی اضافه کرد: در مرحله کنونی، فکر می کنم سرمایه گذاری ما پایین تر از حد لازم برای شرایطی است که ممکن است جدی شود. به نظرم باید از همه منابعمان استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پسر ترامپ: دموکرات ها دوست دارند کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر ترامپ: دموکرات ها دوست دارند کرونا میلیون ها آمریکایی را بکشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید