کلوپ: در بازی تکراری با شروزبری حضور نخواهیم داشت، چون می خواهیم استراحت کنیم

به گزارش وبلاگ نامه، سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول می گوید که قصد ندارد خود و بازیکنان تیم تحت هدایتش را با شرکت در جام حذفی انگلیس خسته کند.

کلوپ: در بازی تکراری با شروزبری حضور نخواهیم داشت، چون می خواهیم استراحت کنیم

به گزارش وبلاگ نامه، یورگن کلوپ گفت که هیچیک از اعضای تیم اول باشگاه لیورپول در بازی تکراری این تیم مقابل تیم دسته سومی شروزبری در دور چهارم جام حذفی انگلیس حضور نخواهند داشت.

کلوپ که برای بازی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس هم تصمیم مشابهی اتخاذ نموده بود - تصمیمی اجباری که به دلیل مصادف شدن حضور لیورپول در جام جهانی باشگاه با بازی اش در جام اتحادیه گرفته و منجر به شکست مرسی سایدی ها مقابل استون ویلا و حذف آنها از این رقابت ها شد - تصمیم گرفته تیم ذخیره ها (زیر 23 ساله ها) باشگاه که راهنمایی آن بر عهده نیل کریچلی است را برای بازی تکراری مقابل شروزی به میدان بفرستد.

این بار اما کلوپ نه به خاطر همزمانی دو بازی تیمش با دو حریف متفاوت بلکه به خاطر استراحت دادن به مردانش چنین تصمیمی اتخاذ نموده است. این در حالیست که او از زمان ورودش به آنفیلد در ماه اکتبر سال 2015 هرگز نتوانسته لیورپول را به دور پنجم جام حذفی انگلیس برساند.

کلوپ که شاگردانش در بازی اول مقابل شروزبری، یکشنبه شب برد 2 بر صفر را با تساوی 2-2 عوض کردند، درباره بازی تکرار دو تیم که قرار است سوم فوریه برگزار گردد، گفت: در ماه آوریل سال 2019، نامه ای از سوی سازمان لیگ ارسال شد که از ما خواسته شده بود به تعطیلات زمستانی احترام بگذاریم و در طول آن نه بازی محبت آمیز برگزاری کنیم و نه بازی رسمی. من هم دو هفته پیش به بازیکنانم گفتم که ما هم قرار است به تعطیلات برویم، پس این یعنی که ما در جام حذفی نخواهیم بود و این پسربچه ها هستند که مقابل شروزبری بازی می نمایند، چون نمی خواهم تیم من به اینکه برای خواسته سازمان لیگ ارزش قائل نشده متهم گردد. می دانم که این حرکت چندان محبوبی نیست اما من اینگونه به ماجرا نگاه می کنم. لیگ برتر از ما خواسته که به تعطیلات زمستانی احترام بگذاریم و این همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم. اگر اتحادیه فوتبال انگلیس نمی خواهد به این درخواست احترام بگذارد، مسئله ای نیست اما ما نمی توانیم برنامه مان را تغییر دهیم و بنابرین در آن بازی حضور نخواهیم داشت.

سرمربی آلمانی لیورپول با بی فایده خواندن بازی های تکراری در جام های حذفی انگلیس (در صورت تساوی دو تیم در بازی اول) ادامه داد: باید به فکر سلامت و شرایط جسمانی بازیکنان بود. آنها به استراحت جسمی و فکری احتیاج دارند. فلسفه تعطیلات زمستانی هم همین است اما بعد مسئولان یک تورنمنت دیگر می آیند و به ما می گویند که این تعطیلی را جدی نگیریم. ما اما پیشتر از اینها مجبور شدیم درباره این موضوعات تصمیمی گیری کنیم، چون بازیکنان مان خانواده دارند و بازیکنان ملی پوش مان مانند جردن هندرسون، فیرجیل فن دایک، واینالدوم، الکساندر آرنولد، صلاح و مانه هرگز زمان خالی ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: در بازی تکراری با شروزبری حضور نخواهیم داشت، چون می خواهیم استراحت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: در بازی تکراری با شروزبری حضور نخواهیم داشت، چون می خواهیم استراحت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید