پیش فروش حضوری بلیت قطار های نوروزی آغاز شد

به گزارش وبلاگ نامه، پیش فروش حضوری بلیت قطار های نوروزی از ساعت 8 صبح امروز از طریق مراکز فروش و آژانس ها آغاز شد.

پیش فروش حضوری بلیت قطار های نوروزی آغاز شد

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ نامه، روز گذشته پیش فروش بلیت قطار های نوروزی در 3 مرحله از طریق سایت های مجاز فروش بلیت قطار و اپلیکیشن های مربوطه انجام شد.

در پیش فروش اینترنتی ظرفیت قطار ها در جهت ها و تاریخ های پرتقاضا نظیر تهران-مشهد، تهران-شیراز و ... خصوصاً برای تاریخ های 27، 2، 8 و 29 اسفند ماه به سرعت تکمیل شد.

البته 50 درصد ظرفیت فروش بلیت قطار های نوروزی، به فروش اینترنتی و 50 درصد به فروش حضوری از طریق آژانس ها و مراکز فروش اختصاص یافته است.

از ساعت 8 صبح امروز نیز فروش 50 درصد ظرفیت ناوگان ریلی نوروز، آغاز شد، امروز بر خلاف روز گذشته، پیش فروش در همه جهت ها از ساعت 8 صبح آغاز شد، در حالی که دیروز در 3 دسته پیش فروش انجام شد به عنوان مثال پیش فروش جهت مشهد غیر از تهران به مشهد از ساعت 12 تا 17 و پیش فروش جهت تهران-مشهد و بلعکس از ساعت 17 از طریق فروش اینترنتی آغاز شده بود.

نوروز امسال در جهت تهران ـ. وان و تهران ـ. آنکارا نیز قطار برقرار است؛ قیمت بلیت قطار تهران ـ. آنکارا همان نرخ مصوب و به صورت یورو است.

طرح سفر های ریلی نوروز 99 از 24 اسفند 98 آغاز می شود و تا سرانجام روز 15 فروردین ماه سال 99 ادامه دارد.

طبق اعلام معاون مسافری راه آهن قیمت بلیت قطار ها همان نرخ های قبلی است و تغییری نداشته است.

برای ایام نوروز امسال 2 میلیون و 320 هزار صندلی ظرفیت در نظر گرفته شده است.

مسافران دقت کنند هنگام خرید بلیت قطار های مسافری برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه های بلیت حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند؛ همچنین بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا مخدوش بودن آن، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

در همه ایستگاه های راه آهن کنترل بلیت با شناسنامه انجام می شود و مسافران دقت کنند هرگز بلیت بی نام خریداری نکنند، اگر بلیت ها با کارت شناسایی مسافران همخوانی نداشته باشد، آن مسافر باید در همان ایستگاه بلیت جدید تهیه کند، بنابراین مردم به هیچ عنوان سراغ دلالان نروند و بلیت بی نام خریداری نکنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیش فروش حضوری بلیت قطار های نوروزی آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش حضوری بلیت قطار های نوروزی آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید