ستاد مقابله با کرونا: برگزاری مسابقات و تمرینات همچنان ممنوع است، زمان مقتضی اعلام خواهد شد

به گزارش وبلاگ نامه، ستاد مقابله با کرونا در ورزش اطلاعیه شماره 7 خود را با تاکید بر تداوم تعطیلی مسابقات و تمرینات تمام رشته های ورزشی صادر کرد.

ستاد مقابله با کرونا: برگزاری مسابقات و تمرینات همچنان ممنوع است، زمان مقتضی اعلام خواهد شد

به گزارش وبلاگ نامه و به نقل از پایگاه خبری پزشکی، ورزشی ایران، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه تصمیم های ستاد مقابله با کرونا در ورزش با هماهنگی کامل با ستاد ملی اتخاذ شده، لذا تعطیلی مسابقات و تمرینات تیم های ورزشی در سراسر کشور نیز که برای حفظ سلامت ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش اعلام شده، کماکان لازم الاجراست.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: اهمیت موضوع سلامت مردم به حدی است که هرگونه تجمعی از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا در سطح کشور ممنوع شده ، شایسته است باشگاه داران به این مهم توجه جدی داشته باشند و از شروع تمرینات ورزشی خودداری نمایند چرا که در صورت ارتکاب به چنین تخلفی با برخورد قانونی روبرو خواهند شد ضمن اینکه مسئول به مخاطره انداختن سلامت ورزشکاران نیز خواهند بود.

این اطلاعیه یادآور شده است: بیماری کرونا همان طور که سازمان بهداشت جهانی عنوان نموده در سطح جهان از اپیدمی به پاندمی تبدیل شده است و در شرایطی که کشورهای درگیر در سطح جهان مسابقات خود را معلق نموده و احتمال به تعویق افتادن بازی های المپیک روز به روز بیشتر می گردد، انتظار می رود باشگاه های ما نیز با درک عمیق موضوع از شروع تمرینات خودداری نمایند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش تصریح نموده است: بدیهی است درباره زمان شروع تمرینات و مسابقات ورزشی پس از هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی لازم، به موقع انجام خواهد شد و باشگاه های محترم نباید از این نظر نگران باشند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش از عموم ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش خواست توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا از جمله ماندن در خانه به منظور قطع زنجیره کرونا را رعایت نموده و در این روزها با ورزش در خانه شادابی، نشاط و سلامتی را به خانواده های خود هدیه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستاد مقابله با کرونا: برگزاری مسابقات و تمرینات همچنان ممنوع است، زمان مقتضی اعلام خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد مقابله با کرونا: برگزاری مسابقات و تمرینات همچنان ممنوع است، زمان مقتضی اعلام خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید