خبرنگاران همه مرسولات پستی در آذربایجان شرقی ضدعفونی می شوند

به گزارش وبلاگ نامه، تبریز - خبرنگاران - مدیرکل پست آذربایجان شرقی گفت: همه مرسولات وارده به پست استان به صورت کامل ضدعفونی و پیش از رهسپاری به مقصد مجدداً گندزدایی گردد.

خبرنگاران همه مرسولات پستی در آذربایجان شرقی ضدعفونی می شوند

محمد پوربزرگ روز آدینه در یک گفت و گوی خبری با اعلام اینکه در شرایط شیوع ویروس کرونا، خرید و فروش مایحتاج و نیازمندی های سبد خانوار در فضای مجازی رشد چشم گیری پیدا نموده است، اظهار کرد: شرکت ملی پست به عنوان گسترده ترین ارائه دهنده خدمات پستی در سطح کشور ضمن رعایت کامل موارد بهداشتی، سختی و مرارت خدمت رسانی این ایام را با شیرینی تأمین سلامت و امنیت همشهریان بر خود هموار کرد.

وی با ایثارگرانه دانستن خدمت رسانی کارکنان پست در این شرایط سخت ابراز داشت: در روزهایی که مدافعان سلامت در خط مقدم رویارویی با کرونا ویروس قرار دارند و با وجود شیوع ویروس کرونا و همزمانی این بحران با ایام تعطیلات نوروز، کارکنان پست فداکارانه درحال خدمت رسانی بودند.

پوربزرگ ضمن اعلام اینکه همه دفاتر پست استان و شهرستان های تابعه در روزهای تعطیلات نوروز دایر بودند ادامه داد: در اقدامی علمی به گونه ای عمل شده تا همه مرسولات وارده به پست به صورت کامل ضدعفونی و پیش از رهسپاری به مقصد مجدداً گند زدایی گردد.

مدیرکل پست استان آذربایجان شرقی اضافه نمود: در حال حاضر تمام امکانات ضدعفونی و دستکش و الکل برای پرسنل تهیه شده و محیط مراکز پستی نیز چندین نوبت در طول روز ضدعفونی می گردد.

اداره کل پست آذربایجان شرقی 19 اداره و سه ناحیه پستی در سطح استان دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران همه مرسولات پستی در آذربایجان شرقی ضدعفونی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران همه مرسولات پستی در آذربایجان شرقی ضدعفونی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید