بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیک قایق رانی ایران است

به گزارش وبلاگ نامه، علیرضا سهرابیان بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم مجمع انتخابات رئیس هیئت قایقرانی استان سمنان به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان بابیان اینکه کسب سهمیه المپیک از فروردین سال جاری شروع می گردد، ابراز داشت: فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیک قایق رانی ایران است.

بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیک قایق رانی ایران است

وی بابیان اینکه اسفندماه سال جاری مسابقات کسب سهمیه در بخش قایق بادبانی به میزبانی ابوظبی برگزار می گردد، اضافه نمود: احمد احمدی از ایران در این مسابقات شرکت می نمایند که علیرغم کار بسیار دشواری که پیش رودارند برای ایشان موفقیت و کسب نتیجه مطلوب آرزومند هستیم.

رئیس فدراسیون قایق رانی و اسکی روی آب بابیان اینکه ایران برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک در فروردین و اردیبهشت ماه آمادگی کامل را دارد، ابراز داشت: می توان گفت سطح ورزشکاران ایرانی مطلوب است که می بایست برای کسب سهمیه المپیک این کوشش ها بیشتر گردد.

سهرابیان بابیان اینکه ایران یک سهمیه در مسابقات پاراالمپیک قایقرانی در بخش آب های آرام و پاراکانو دارد، اضافه نمود: فروردین و اردیبهشت سال جاری ایران برای کسب سهمیه المپیک و پاراالمپیک به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبلاگ نامه، در مجمع انتخابات رئیس هیئت قایقرانی استان سمنان علی اصغر کاظمی توانست با کسب 10 رأی از مجموع آرا توانست به عنوان رئیس این هیأت ورزشی انتخاب گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیک قایق رانی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیک قایق رانی ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید